Синхронізація вашого інтернет-магазину з нашим складом через XML або XLS
Ми намагаємося бути не лише надійним, але й зручним постачальником. Однією з категорій наших оптових покупців є інтернет-магазини одягу.
Саме для них ми створили можливість дропшипінгу – відправки замовлення безпосередньо кінцевому клієнту, покупки від 1 одиниці оптом.
Однак найважливішою проблемою було оперативне коригування наявності вашого інтернет-магазину з нашим складом. Ми пропонуємо рішення – імпорт нашої наявності із XML і XLS (Excel) файлів.
Підключивши імпорт залишків ви отримаєте:
- Нові позиції будуть створюватися на вашому сайті автоматично.
- Позиції, що закінчилися на нашому складі, автоматично зникнуть і з вашого.
- Якщо ці позиції будуть виготовлені знову і з’являться у нас на складі, то вони автоматично з’являться і на вашому сайті також.
Імпорт із XML файлу
Посилання на XML-вивантаження доступне в особистому кабінеті на сайті. Розроблений нами функціонал дозволяє сформувати вивантаження з потрібними параметрами конкретно під вас. Доступні такі корисні можливості, як: вибір валюти, установка націнки, вибір потрібних категорій товарів у вивантаженні. Вивантаження ідеально підходить для інтернет-магазинів на базі Prom.ua.
Імпорт із XLS файлу
За посиланням «Скачати оптовий прайс» у верхньому кутку сайту завжди доступна актуальна наявність залишків на поточний день.
Кожна категорія (жіночий одяг, чоловічий, великі розміри) розміщена на окремому аркуші. У файлі завжди актуальна наявність.
Даний механізм знаходиться на стадії впровадження, будемо вдячні технічним спеціалістам ІМ за коментарі, запрошуємо до обговорення. Чекаємо ваших питань і пропозицій на нашу пошту tdglem@gmail.com.